درباره ما

نزدیک به دو دهه سابقه فعالیتهای حقوقی ما در خدمت ایرانیان مقیم امارات خواهد بود .

نزدیک به دو دهه سابقه فعالیتهای حقوقی ما در خدمت ایرانیان مقیم امارات خواهد بود .

موکلان ما از درجه اهمیت بالایی برای ما برخوردارند و هر پرونده حقوقی را تا رسیدن به نتیجه مطلوب و مورد رضایت موکل پیگیری خواهیم کرد ،با این اعتقاد که خوشحالی یک موکل هدیه بزرگی برای ماست .

در طول سالهای کاری خود پرونده های متعددی داشتیم که دارای پیچیدگی های فراوانی بوده اند ولی با دانش و پشتکار فراوان نتیجه مطلوب موکل را حاصل کرده ایم .

 

تخصص همکاران ما به طور خاص امور ثبت شرکتها و اخذ اقامت در دبی ،دعاوی حقوقی ،دعاوی مالی ،ملکی، چک برگشتی ،کلاهبرداری ،امور حمل و نقل دریایی و هوایی ،تصادفات رانندگی و دعاوی خانوادگی و امور استخدامی می باشد .

امارات به عنوان سرزمینی برای همه اقوام دنیا پذیرای شرکتهای بزرگ چند ملیتی است ،تنظیم قراردادهای استخدامی و خرید خدمات بخشی از فعالیتهای موسسه حقوقی ما می باشد .

 

اینجانب دکتر بیتا موسوی دانش آموخته حقوق بین الملل فارغ التحصیل دانشگاه تهران با تجربه بی نظیر خود در زمینه تنظیم قراردادهای حقوقی برای شرکتها با بهترین شرکتهای بین المللی دنیا همکاری داشته و علاوه بر وکالت دادگستری امور حل و فصل دعاوی و داوری نیز برای تعدادی از شرکتها انجام داده ام .

 

 

تمامی دانش و تجربه من و همکارانم در دفتر حقوقی ارائه خدمت صادقانه با کیفیت عالی و کسب عالی ترین نتایج برای موکلانمان خواهد بود .

 

و ازینکه افتخار خدمت رسانی به شما را داریم خرسندیم.

دکتر بیتا موسوی

برخی از نظرات مشتریان

ما از خدمات دریافتی سرکار خانم بیتا موسوی در رابطه با مسائل حقوقی ملکی در دبی رضایتمندی داریم و از زحمات ایشان تشکر میکنیم.
احسان کرمی
خانم دکتر بیتا موسوی از بهترین مشاورین حقوقی شهر دبی می باشند و گروه حقوقی ایشان در خصوص کلاهبرداری که از ما شده بود با راهکار عالی که ارائه دادند کمک کردند ما به حقمان برسیم .
سحر علیزاده
به همه فارسی زبانان مقیم امارات توصیه می کنم که برای مشکلات حقوقی خود به گروه حقوقی خانم موسوی مراجعه کنند ما از خدمات آنها راضی بودیم .
محسن رهنود
تعدادی از موکلان ما
پیمایش به بالا