حقوق املاک و مستغلات در دبی

ارائه خدمات حقوقی ملکی در امارات و دبی

حقوق املاک یکی از حوزه های بسیار مهم در امارات متحده عربی است .با گسترش شهرها و افزایش جمعیت و بالارفتن تقاضای خرید ملک در دبی روز به روز صنعت املاک پویایی بیشتری پیدا می کند و به همین ترتیب مسایل حقوقی مربوطه جریان بیشتری پیدا کرده و موضوعات متعددی به وجود می آید . مسایلی که عمدتا به وجود می آید شامل عمل نکردن به قراردادهای ساخت خانه ، پیش فروش ملک ، عدم انجام تعهدات قراردادی ،متناسب نبودن کیفیت ساختمان با قرارداد تنظیم شده ، فروش ملک خارج از قیمت متداول ، فروش ملک از ناحیه فردی غیر از مالک ، فروش ملک به چند نفر و سایر موارد می باشد .در این دپارتمان، ما طیف گسترده ای از خدمات را به مشتریان خارجی خود ارائه می دهیم، از جمله:  مشاوره به موکلان پیش از اتخاذ هر نوع اقدام  قانونی در خصوص جایگاه قانونی خود در اختلاف ملکی ، به ویژه قبل از مراجعه به مراجع قضایی

 

تشخیص اینکه پرونده حقوقی به چه دادگاهی باید ارسال گردد و تعیین نوع دعوای متناسب با دعوای ملکی که دعوای حقوقی باشد یا کیفری بسیار حایز اهمیت است

همچنین ما به منظور اطمینان از اینکه مشتری(های) ما مبالغ زیادی را در پروژه های بدی سرمایه گذاری نمی کنند ما با توجه به اسناد و مدارک موجود شانس آنها را در پیروز شدن اختلافات ملکی شان به آنها خواهیم گفت و همچنین در خصوص اعتبارآژانس مشاور املاک آنها راهنمایی خواهیم کرد.

در صورتی که از مشاور املاک دارای اعتباری خرید کرده باشید و از نظر قانونی نیز در موقعیت قوی قرار داشته باشید، توصیه ما اتخاذ سریع راهکارهای قانونی است چرا که هرگونه تردید در انجام اقدامات قانونی ، مخربترین تاثیر را خواهد داشت و موجب از دست دادن سرمایه موکل خواهد شد .اما پیگیری سریع پرونده مناسب ترین و موثرترین راهکار برای بازپرداخت وجوه سرمایه گذاری شده موکل می باشد.

 

یکی از مسایل خیلی مهم در اقامه دعوا توجه به مرور زمان دعواست .دعاوی حقوقی بسته به نوع دعوا نهایتا تا 15 سال از زمان اختلاف قابل طرح در دادگاه هستند .بسیاری از اوقات مشاهده شده افراد بدون توجه به زمان طرح دعوا با هزینه کرد فراوان در دادگاه اقدام به باز کردن پرونده نموده اند و دعوای آنها به علت مرور زمان قابلیت رسیدگی پیدا نمیکند . بنابراین پیش از هر اقدام حقوقی با وکیل خود در دبی مشورت نمایید .

سایر خدمات این موسسه در امور حقوقی املاک و مستغلات به شرح زیر می باشند:

  • تهیه اسناد مورد نیاز برای انجام معاملات با صاحبان املاک و مستغلات
  • مذاکره و وکالت در دادگاه
  •  اقامه دعوای ملکی در دادگاه های حقوقی مربوطه در امارات متحده عربی به طور کلی و به ویژه در دبی
  • بررسی رژیم حقوقی و مسئولیتهای قانونی مشاور املاک
  • یکی از خدمات ما طی چند سال اخیر مشاوره برای اخذ وام بانکی برای خرید ملک و ارائه مشاوره برای تامین وثیقه و تامین مالی بوده است .

 

تیم حرفه ای ما در خصوص اختلافات بسیاری که فیمابین پیمانکاران ، صاحبان املاک  و مستغلات تجاری  بوده و اختلافات بین موجر و مستاجر ، مستاجران تجاری و مدیران پروژه های توسعه بشردوستانه در خارج از کشور ، مشاوره خود را به موقع ارائه داده و اختلافات زیادی را از طریق دادخواهی، داوری یا مذاکره حل و فصل کرده اند.

هر گونه اختلافات ملکی خود در دبی با مشاورین املاک یا طرف قراردادی خود با وکیل خود در دبی مطرح نمایید وکلای ما بهترین و کوتاه ترین مسیر را برای احقاق حق شما طی خواهند نمود .

تعدادی از موکلان ما
مشاوره تلفنی رایگان!

همین حالا با ما تماس بگیرید

شما می توانید مشاوره اولیه رایگان را با کارشناسان ما آغاز کنید

پیمایش به بالا