ثبت شرکت در دبی

ارائه خدمات حقوقی ثبت شرکت در دبی، امارات

تیم کارشناسان تخصصی ما به افراد و شرکت های بین المللی که به دنبال حضور تجاری در امارات هستند کمک های حرفه ای و شخصی ارائه می دهد. تیم ما به مشتریان در تاسیس و رشد شرکت‌های معتبر اعم از شرکت‌هایی که تحت قانون شرکت‌های تجاری ثبت شده‌اند یا شرکت‌هایی که در مناطق آزاد دبی، شارجه، عجمان، راس‌الخیمه و/یا ابوظبی ثبت شده‌اند، کمک می‌کنند.

 

آنچه در امارات در خصوص تاسیس شرکت مهم است در ابتدا اخذ مجوزهای لازم است که این مجوز را وزارت اقتصاد دبی  DED  Dubai Economic Department -صادر می کند .

مجوزها عمدتا یا تجاری هستند .Trade – Commercial  که در اینجا متقاضی باید تعیین کند که با توجه به نوع فعالیتش چه مجوز تجاری می خواهد . در امارات برای انواع تجارتها مجوز مخصوصی باید اخذ کرد برخی افراد برای اینکه تجارت خود را محدود نکنند درخواست General trading  می کنند که با وجود اینکه هزینه ثبت آن در بدو امر کمی بیشتر است اما در ادامه بدون محدودیت خاصی در حوزه امور بازرگانی هر نوع تجاری می توانند انجام دهند.

مشاغل در دبی

دسته ای از مشاغل مانند مشاغل مشاوره ای ، حسابداری ، امور حقوقی نیازمند اخذ مجوزهای حرفه ای Professional  هستند  و همچنین طراحی، مشاوره گردشگری، خدمات طراحی مهندسی شامل مکانیک، ساخت، برق، HVAC، شیمیایی، سیستم‌ها، عمران، سازه، طراحی معماری شامل شبیه‌سازی، تحلیل، رندر، آزمایش و پشتیبانی از آن‌ها،خدمات در فناوری اطلاعات (به عنوان مثال، طراحی وب، شبکه، امنیت سایبری، توسعه برنامه، مدیریت سرور، پشتیبانی فنی، ذخیره سازی، مدیریت، پردازش و تجزیه و تحلیل داده ها، حفظ زیرساخت فناوری اطلاعات، API، امنیت اطلاعات و اینترنت

چاپ و نشر،  سالن های زیبایی خدمات طراحی گرافیک کامپیوتری،خدمات تعمیر،خدمات امنیتی ، خدمات تحصیل و سایر خدمات حرفه ای بر اساس توانایی، استعداد یا تجربه هستند، ابتدا باید مجوز حرفه ای را از DED دریافت کنند.

مجوز ثبت شرکت در دبی

به عنوان دارنده مجوز حرفه ای، شما از نظر قانونی مجاز هستید برای هر مشتری، مشتری یا کارفرمایی در امارات متحده عربی کار کنید یا خدمات خود را ارائه دهید، و مجاز به شرکت در فعالیت هایی هستید که با صلاحیت ها و حوزه کاری شما مطابقت دارد. تجربه و تخصص.

خدمات حرفه ای در دبی مستلزم استعداد، دانش، توانایی تحلیلی و تجربه برای تکمیل وظایف یا پروژه ها به طور مستقل و در عین حال تضمین کیفیت و رعایت الزامات سازمان های دولتی و مقامات دبی است.

برخلاف مجوزهای صنعتی و تجاری، مجوزهای حرفه ای به سرمایه گذاران خارجی امکان می دهد تا 100 درصد کسب و کار را در اختیار داشته باشند و به آنها امتیازات یک مالکیت انحصاری را اعطا می کند. برای انجام تشریفات قضایی، تعیین یک تبعه امارات متحده عربی به عنوان کارگزار خدمات محلی ضروری است. به غیر از دریافت هزینه ثابت سالانه برای خدمات، نماینده هیچ دخالت مستقیمی در تجارت ندارد.

آنها فاقد حقوق صاحبان سهام بوده و مسئولیتی در قبال بدهی های شرکت نخواهند داشت. برای دریافت مجوز حرفه ای، باید با دپارتمان توسعه اقتصادی (DED) که مسئول تمام فعالیت های مرتبط با مجوز در دبی است، تماس بگیرید. و یکی دیگر از انواع مجوزها ،محوزهای صنعتی می باشد که برای امور صنعتی و تاسیس کارخانجات می باشد.

 

یکی دیگر از مسایل خیلی مهم در امارات تعیین این مساله است که در کجا شرکت بزنید ؟

در امارات مناطق مختلفی برای ثبت شرکت تعیین شده که عمدتا به دو صورت کلی mainland دبی و free zone تقسیم بندی می شوند . بیش از بیست منطقه فری زون تعریف شده است که هر یک ویژگیها و خصوصیات خود را دارد . و همچنین نحوه و الزامات ثبت شرکت در هر یک از این مناطق ( دبی – فری زون ها ) متفاوت است .

 ما به مشتریان  خود در تاسیس و ثبت انواع شرکتها و مجوزهای زیر کمک می کنیم:

  • مجوزهای حرفه ای
  • شرکت های با مسئولیت محدود
  • شرکت های منطقه آزاد
  • شعب و دفاتر نمایندگی شرکت های غیر اماراتی
  • انجمن های حرفه ای و/یا انجمن های تجاری
  • شرکت های خارجی مستقر در مناطق آزاد امارات متحده عربی و/یا در سایر کشورهای خارجی

وکلای ایرانی شما در امارات همراه شما خواهند بود تا متناسبترین نوع شرکت را در بهترین منطقه برای کسب و کار خود انتخاب و به ثبت برسانید.

 

خدمات ما در ثبت شرکت در امارات

  • تنظیم مدارک کامل جهت اخذ مجوز از جمله تعین نام تجاری، تنظیم تفاهم نامه، قرارداد جانبی با حامی داخلی و وکالتنامه می باشد
  • انجام مراحل معمول جهت تاسیس شرکت
  • اقدام به عنوان نماینده موکل برای ثبت شرکت  
  • تنظیم شرکت نامه ، اساسنامه، گواهی تاسیس، وکالتنامه و گواهی سهام و انجام تمام اقدامات مورد نیاز از طرف موکل

با توجه به مطالب فوق ثبت شرکت در امارات مستلزم توجه به جزییات زیادی است که با مشورت گرفتن از وکلای ما می توانید بهترین نوع شرکت انتخاب نمایید .

موسسه حقوقی ما با بهره گیری از دانش و تجربه وکلای اماراتی و مشاوران حقوقی ایرانی بهترین خدمات حقوقی را به ایرانیان مقیم امارات ارائه می هد .

مدت زمان اقامت امارات به دوسال تغییر یافته است بنابراین با ثبت شرکت هر فرد می تواند به مدت دوسال اقامت امارات را بدست بیاورد که البته قابل تمدید می باشد.

سوالات زیادی در رابطه با ثبت شرکت و اقامت امارات وجود دارد که در بخش سوالات متداول به مهترین آنها پاسخ داده ایم .

تعدادی از موکلان ما
مشاوره تلفنی رایگان!

همین حالا با ما تماس بگیرید

شما می توانید مشاوره اولیه رایگان را با کارشناسان ما آغاز کنید

پیمایش به بالا